X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

.... ارشد هوش مصنوعی ....

..:::مث تمبر به هدفی که داری بچسب:::..سال ۱۳۹۵ سال برآورده شدن آرزوها.... علم،پناه و عزت و راهنماست.امام علی(ع)

(اینترنت داخلی یا ملی)domestic internet

سلام 

امیدوارم تعطیلات عید به همه دوستان خوش گذشته باشه...باآرزوی بهترین لحظات 

الان سایت یاهو رو باز کردم داشتم تیر خبرای صفحه ی اصلیشو نگاه میکردم که چشمم به خبری در مورد ایران افتاد خبر مربوط به تاریخ  Mon, Apr 2, 2012 یعنی ۲روز پیش اونم با تیتر: 

Iran to launch domestic internet in May 

یعنی از ماه دیگه یعنی ماه می میلادی قراره اینترنت ملی یا داخلی ایران راه اندازی بشه...به نقل از آقای رضا تقی پور وزیر ارتباطات و فناوری ایران نوشته بود که فاز اولیه طرح اینترنت ملی از ماه می میلادی آغاز میشه و راه اندازی سریع شبکه در فهرست اولویتهای کشور قرار داره و برای اولین بار در ماه مارس آشکار شده و رسما فاز اولیه اون در 20مارس میلادی باآغاز سال نو درایران آغاز شده. 

و هدف اینترنت ملی تامین منابع برای ایرانیان است که دولت و وزارت پنداشته اند برای تامین نیازهای مردم مناسب باشه و همچنین برای به حداقل رساندن اتهامات جاسوسی. آقای تقی پور تاکید کرده اند که یک اینترنت محلی ایجاد میشه برای دور نگه داشته شدن از نفوذ غرب و بیگانه.  

و قراره با راه اندازی مرکز داده محلی، موتور جستجو و سرویس پست الکترونیکی داخلی ایجاد بشه که در حال حاضر درفاز نهایی خود قرار داره.  

------------------------ 

متن بالا چیزی بود ک تو سایت یاهو نوشته بود(یعنی رو این آدرس کلیک کن) خداییش چیز زیادی از اینترنت ملی نمیدونم اما اینجور که معلومه بحث رو کنترل کاربرا نیست و این موضوع برای شرکتهای دولتی و بزرگه که با سرعت و امنیت بیشتر بین خودشون تبادل اطلاعات کنن و با جداشدن این بخش از اینترنت جهانی و پیوستنش به اینترنت ملی فضای بیشتری دراختیار کاربران عادی قرار میگیره و اینجور که معلومه دانشجوها از این بعد موقع کار با سایت دانشگاه هاشون باید حرص کمتری بخورن (اینم از شانس ما بعد فارغ التحصیلمون

------------------------- 

برای اطلاعات بیشتر سری به این آدرس بزنید: 

خبر مربوط به فروردین سال گذشته س اونوقت یاهو تازه یادش اومده در موردش خبر بده؟! شاید چون نزدیک راه اندازیشه اینکارو کرده  (مرگمه این سایت یاهو!!!از گوگل و جیمیل خوشم میاد اما چش دیدن یاهو و مسنجرشو ندارم ) 
کاری به درست و غلطش ندارم اما بیشتر ازهمه ناراحتیم از بابت کامنتای هم وطنامه در مورد همین خبر تو سایت یاهو که نمیدونم چی باید بگم...فرهنگ و شعور ایران و ایرانی جماعت خیلی بیشتر از این حرفاس که خودشون رو باالفاظ زشت و رکیک مخاطب قرار بدن و بدون احترام به عقاید و نظرات بقیه به خودشون حق بدن به همدیگه بی حرمتی کنن اونم تو سایت بیگانه...وقتی یه طرف حد و حدودش رو رعایت نکنه طرف مقابل هم میشه یکی مث اون.بابا طرف فکر هرکی به خودش مربوطه تو یاد بگیر خوب باشی و بدی نکنی و توهین نکنی همین...چرا نمیخایم یاد بگیریم به عقاید و فکر و نظرات همدیگه احترام بزاریم؟! اگه فلانی بدکرده و بده، تو خوب باش حتی اگه به ضررت تموم شه...الگوی مرد ایرانی مولا علی (ع) و الگوی زن ایرانی حضرت زهرا(س) ست حالا کجای رفتارای ما به این دو عزیز نزدیکتره؟! 
خدا عاقبت همه مون رو ختم بخیر کنه!!!
--------------------------------


پ.ن.1:

دیشب مات گیاه بامبوی خونه ی خواهرم رو نگاه میکردم....واسه چی به بامبو میگن گیاه خوش یمن؟چرا میگن باید تعداد فردی ازاین گیاه تو خونه تون باشه؟
خواهرم ک به خوش یمنیش اعتقاد داشت...حالا تا چقد درسته خدا داند و بس...

-----------------------------------
پ.ن.2:
امروز یعنی یکشنبه بحث کارشناسای برنامه ی صفرویک شبکه آموزش درباره ی"اینترنت ملی"بود.گفته شده ک بحث محدودیت درکار نیست و این اینترنت داخلی چیزی عادیست ک در بیشتر کشورهای دنیا وجود داره.امید به اینکه بحث محدودیت درکار نباشه اتفاقا به سود کاربران خواهد بود چون با حذف پهنای باند مربوط به ادارات و شرکتهای داخلی کشور از وب جهانی و پیوستن اونا به اینترنت داخلی پهنای باندی ک دراختیار کاربران قرار میگیره بیشتر شده و متقابلا سرعت بالاتر میره....
دوستان بزرگوار بهتره جلوجلو قضاوت نکنیم و خوشبین باشیم ک اجرای این طرح به سودکاربران خواهد بود.
باآرزوی موفقیت برای یکایک دوستان و کاربران ایرانی
-------------------------------------


پ.ن.3:

اینو جایی دیدم واسم جالب اومد....دوستان اگه دوست داشتید و وقت اضافه آوردید و به مطالعات علمی تون لطمه وارد نمیکنه عبارت زیر رو در گوگل سرچ کنید...جالبه حتما امتحان کنید:
sqrt(cos(x))*cos(200*x)+sqrt(abs(x))-0.7)*(4-x*x)^0.01, sqrt(9-x^2), -sqrt(9-x^2

[ 16 - فروردین‌ماه - 1391 ] [ 10:55 ب.ظ ] [ MA ]

[ 17 نظر ]