X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

.... ارشد هوش مصنوعی ....

..:::مث تمبر به هدفی که داری بچسب:::..سال ۱۳۹۵ سال برآورده شدن آرزوها.... علم،پناه و عزت و راهنماست.امام علی(ع)

درد عشق!!!

سلام خدمت دوستان

در مورد این پست نمیدونستم چه اسمی انتخاب کنم آخه یه مطلبی رو خوندم تو یکی از سایتا، گفتم اینجا بزارم ایشالا ک بدرد دوستان بخوره...

چیزی در موردش نمیگم خودتون بخونید و نظر بدید!!!


فقط یلدتون نره ک :

دنیا ب آخر نرسیده!!!!

---------

باور کنید دنیا به آخر نرسیده!

می‌گویند علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد‌، اما این ایده‌آل همیشه اتفاق نمی‌افتد و گاهی با تمام هشدارها، آژیرها و تابلوهای خطر، بازهم کاری که نباید، می‌شود.

با همه‌ی ورودممنوع‌هایی که در رابطه با جنس مخالف وجود دارد‌، این همه سریال، میزگرد، داستان و نصیحت بزرگترها که عشق آسان نمود اول ولی ‌افتاد مشکل‌ها اما بازهم برخی از شما، گرفتار می‌شوید و وقتی روزهای اول دلدادگی به پایان می‌رسد و به دست‌اندازهایش می‌رسید، تازه می‌فهمید تمام این نصیحت‌ها برای این نبوده که شما را از لذت زیبای عاشق شدن محروم کنند بلکه علتش این است که چیزی که شما در آینه می‌بینید، بزرگترها در خشت خام می‌بینند. اگر عاشق شدید و بعد از مدتی بخاطر مخالفت خانواده‌ها، مشکلات موجود و یا پشیمان شدن یکی از طرفین مجبور شدید که روی دیگر سکه‌ی دلدادگی را هم ببینید، آنوقت چه باید بکنید؟ روزهای سختی را پیش رو خواهید داشت و برای بازگشت به زندگی نیاز به تصمیمات درست و منطقی دارید.

یکی از عمیق‌ترین تجربه‌های فقدان، ناکامی ناشی از فروپاشی روابط رمانتیک است. ناکامی در عشق به هر دلیلی که باشد، شما باید دوباره برای ادامه‌ی زندگی خودتان را بازیابی کنید و با اشتباه‌های بزرگ‌تر، خطای اول‌تان را پر رنگ‌تر نکنید...


  
-------------------
پ.ن.1:
عـــشــق  هــدیـــﮧ ایـــسـت ڪــﮧ خـــداونــد ســـاده بــــﮧ تــــو نـمـے دهـد ! 
بـار هــاامــتـحـانـت مـے ڪـنـد ! و در آخــــر عــشـق واقـعــے را بـــﮧ تــو هــدیــــﮧ مـے ڪند
 درســـت زمـــانـے ڪــﮧ قـــدرش را ڪامــل مـے دانـے!!!! 
--------------
پ.ن.2:
علم خداوند به نهان و آشکار، ضامن عمل به وعده‏هاى اوست، پس عجله نکنید. «متى هذا الوعد... تستعجلون... انّ ربّک لیعلم...»
---------------
پ.ن.3:
امروز رفتم کتاب فروشی واسه خرید مجدد کتابای کنکور ارشد اما چاپ جدید...واااااااای چه کیفی میده چرخیدن تو کتابفروشی و یه عالمه کتاب خریدن.....دوس داشتم یه عالمه پول داشتم تا هرچی کتاب دوس دارم بخرم...کتابای رشته ی خودم،رمان،زبان و روانشناسی و مذهبی... عشق میکنم موقع خرید کتاب!!!!!
----------------
 
در قدم اول بپذیرید که آن عشق آتشین دیگر وجود ندارد. با واقعیت رو‌به‌رو شوید. خودتان را گول نزنید. ممکن است طرف مقابل خواسته که این رابطه را تمام کنید. در این شرایط حتما حس و حال بدتری دارید‌. ممکن است به‌خاطر تفاوت‌ها و مخالفت‌ها، هر دو به چنین نتیجه‌ای برسید که در این شرایط پذیرشش برای‌تان آسان‌تر است. اما در هر دو صورت شما می‌مانید و یک احساس آتشین که باید آرام‌اش کنید.

برای فراموش کردن این رابطه به خودتان فرصت دهید‌، شما مدتی را صرف دلدادگی کردید و در یک شب نمی‌توانید او را فراموش کنید. هیجانات و احساساتی که ماه‌ها در شما وجود داشته‌، ریشه دوانده است و باید زمان کافی طی شود تا این ریشه‌ها خشک شوند.

سعدی به روزگاران مهری نشسته بر دل            بیرون نمی توان کرد الا به روزگاران
پایان یک رابطه بر خلاف آغاز آن‌، توام با احساس طرد شدن‌، فقدان و هیجان‌هایی از قبیل اضطراب‌، خشم‌، حسادت، ناامیدی و تنهایی است. بهتر است بدانید که در حال گذر از روزهای سختی هستید. به قول معروف: درد عشقی کشیده‌ام که مپرس! پس ما هم نمی‌پرسیم اما تنها خودت می‌توانی مرهمی بر

[ 17 - شهریور‌ماه - 1392 ] [ 02:05 ق.ظ ] [ MA ]

[ 12 نظر ]