X
تبلیغات
رایتل

.... ارشد هوش مصنوعی ....

..:::مث تمبر به هدفی که داری بچسب:::..سال ۱۳۹۵ سال برآورده شدن آرزوها.... علم،پناه و عزت و راهنماست.امام علی(ع)

ثبت‌نام در آزمون استخدامی بانک ایران‌زمین آغاز می‌شود

 قابل توجه دوستان جویای کار بخصوص همکلاسی های گرامی!!!

 

بانک ایران‌زمین با انتشار اطلاعیه‌ای از جذب نیرو جهت ستاد مرکزی شعب خود در تهران و مراکز کلیه استان‌ها و شهرهای بزرگ خبر داده است.
این بانک در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی نسبت به شناسایی، مصاحبه، آزمون و سیر مراحل مربوط برای استفاده از واجدین شرایط اقدام نماید.
افراد واجدشرایط از میان دارندگان حداقل مدرک کارشناسی اقتصاد، مدیریت بازرگانی و مالی، حسابداری، علوم بانکی، آمار، ریاضی کاربردی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی فن‌آوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، مترجمی زبان انگلیسی، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، اقتصاد، مدیریت اجرایی، علوم اجتماعی، تبلیغات و بازاریابی و مدیریت مالی انتخاب خواهند شد.
تاریخ شروع ثبت‌نام برای ارسال مدارک اول خرداد ماه لغایت سی‌ام تیر ماه می‌باشد

متقاضیان می‌توانند برای دسترسی به اطلاعیه کامل استخدامی به صفحه ۹شماره ۶۰۹ نشریه بازارکار مورخ ۳۱ اردیبهشت مراجعه نمایند. 


 نور عترت آمد از آیینه ام
کیست در غار حرای سینه ام
رگ رگم پیغام احمد می دهد
سینه ام بوی محمد می دهد 

.....  

روزگاری بود میوه اش فتنه ، خوراکش مردار ، زندگی اش آلوده ، سایه های ترس شانه های بردگان را می لرزاند . تازیانه ستم ، عاطفه را از چهره ها می سترد . تاریکی ، در اعماق تن انسان زوزه می کشید و دخترکان بی گناه ، در خاک سرد زنده به گور می شدند . و در این هنگام بود که محمد (ص) بر چکاد کوه نور ایستاد و زمین در زیر پاهای او استوار گردید .

عید مبعث بر تمام مسلمانان مبارک باد 

---- 

با آرزوی موفقیت برای دواطلبین کنکور سراسری تو این روزا...

[ 5 - تیر‌ماه - 1390 ] [ 10:07 ب.ظ ] [ MA ]

[ 18 نظر ]